Kurs Włoski od zera

Spełnij swoje marzenie i naucz się włoskiego. Twoje podróże do Włoch staną się dzięki temu niezapomniane. Nie ma lepszego momentu, żeby zacząć niż DZISIAJ.

Dołącz do kursu online Włoski w podróży z Angelą

Sprawi, że poznasz wyrażenia potrzebne w podróży i w końcu zrozumiesz gramatykę od podstaw. Ucz się we własnym tempie z filmików dostępnych na specjalnym prywatnym koncie na Instagramie. Znajdziesz tam nagrania do kursu i liczne bonusy. Nauka włoskiego nigdy nie była tak prosta i wygodna!

Kurs nauczy Cię samej praktycznej wiedzy i da Ci solidne podstawy do dalszej nauki. Chcesz się na niego zapisać?

Do kursu dołączony jest podręcznik i ćwiczenia z odpowiedziami

Podręcznik zawiera transkrypcję tego, czego uczysz się na kursie. Wiedza jest przedstawiona w estetyczny i przejrzysty sposób, co przyspiesza Twoją naukę.

Kurs dzieli się na 4 Moduły, po których sprawdzisz swoje postępy na testach. Do słuchania masz aż 30 lekcji plus jedną najdłuższą bonusową. Chcesz słuchać nagrań w trybie offline? Możesz je pobrać na telefon lub komputer w formacie mp3.

173 zadania w Ćwiczeniach pomogą Ci szybko i skutecznie opanować materiał. Ponad 1200 wyrażeń w Quizlecie sprawią, że na dłużej zapamiętasz wyrażenia z lekcji.

kurs wloskiego

Inspiracją do stworzenia kursu były moje liczne podróże do Włoch. W trakcie zwiedzania notowałam słówka i wyrażenia, jakich powinnam nauczyć moich Uczniów, żeby dobrze sobie radzili z mówieniem na wyjazdach. Kilkuletnia praca lektora języka włoskiego i angielskiego sprawiła, że doskonale znam problemy, z jakimi zmagają się uczący i potrafię przedstawić im odpowiedzi na drążące pytania.

Angelika Szczęsna

lektor języka włoskiego i angielskiego,
autorka bloga nietakieobce.pl oraz Instagrama @nietakieobce,
pasjonatka języków obcych,
dobrej kawy i podróży po Italii

Dla kogo jest ten kurs?

  • Pasjonata podróży do Włoch, który potrzebuje porozumiewać się na wyjazdach;
  • Osoby, która nigdy nie uczyła się włoskiego;
  • Początkującego ucznia, który potrzebuje odświeżyć podstawy i w końcu zrozumieć np. rodzajniki;
  • Maturzysty przygotowującego się do matury z włoskiego;
  • Samouka, który nie ma czasu na zajęcia w grupie.