O mnie

zdjecie_autorki_bloga

Cześć, nazywam się Angelika.

IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT.

Chciałabym opowiedzieć Ci trochę o tym, czym się zajmuję.

Z wykształcenia jestem mgr tłumaczeń specjalistycznych po włosku i angielsku. Pracuję jako lektor w szkole językowej i na prywatnych zajęciach. Od 1,5 roku prowadzę tego bloga nietakieobce.pl, na którym piszę o swojej nauce języków, polecam wartościowe treści (szczególnie o Włoszech), pomagam w efektywnej nauce języka.

Za zapisanie się do mojego Newslettera mam dla Was darmowy eBook – „Jak uczyć się języka z głową – 30 praktycznych porad”. Nie są to banalne wskazówki, ale oparte na moim wieloletnim doświadczeniu. Oprócz tego po zapisaniu czeka na Ciebie ebook ze 100 słówek z włoskich piosenek i tygodniowy planer nauki.

Na blogu piszę o moich dwóch pasjach – podróżowaniu i nauce, najlepiej przy kawie. Podpowiadam treści do nauki angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Oprócz tego pokazuję moje podróże i polecam ciekawe miejsca do odwiedzenia.

Na codzień możecie mnie spotkać na Instagramie. Prowadzę tam wiele akcji i wyzwań zapisanych w Wyróżnionych Stories na @nietakieobce:

– Co tydzień w piątek jest darmowa lekcja włoskiego na Stories z wymową krótkich dialogów #nietakiobcywłoski.

– Co niedzielę wstawiacie zdjęcia z kawą na podany temat, a ja uczę związanych z nim słówek. Kawowa galeria jest pod hasztagiem #kawazwłoskim.

– Miesiąc nauki włoskiego od podstaw – zakładka: Wyzwanie oraz 1-4 tydzień.

– Nauka 10 słówek z 10 włoskich piosenek przez 10 dni #10słówek.

Więcej materiałów do nauki znajdziecie na mojej grupie na Facebooku Nie Takie Obce.

Po więcej informacji zapraszam do zakładki KONTAKT w menu!