Inspirujące konta na Youtubie po angielsku – #GirlBoss

konta na Youtubie

Zawsze powtarzam, że niektóre konta na Youtubie mogą być źródłem wiedzy. Można na nich zobaczyć świat oczami innych i posłuchać, jak posługują się w filmikach językami obcymi. Polecam Wam oglądać konta nie tylko w języku polskim – nawet jeśli na początku zbyt wiele nie będziecie rozumieli. Taki kontakt z językiem przełoży się na lepsze rozumienie ze słuchu i wpadnie Wam kilka słówek ze slangu, jakich nie nauczą Was w szkole.

 

 

Negin Mirsalehi

 

Negin to jedna z prawdziwych Girl Boss! Prowadzi własną firmę kosmetyczną, która sprzedaje kosmetyki na bazie miodu produkowanego w jej rodzinie od pokoleń. Mieszka w Amsterdamie, ale w filmikach płynnie posługuje się angielskim. Prowadzi ciekawe życie i dużo podróżuje. Pokazuje to w swoich filmikach, dzieląc się swoim stylem życia, przepisami, polecanymi sklepami.

 

 

Janni Olsson Deller

 

Janni jest blogerką modową, pochodzi ze Szwecji, ale razem ze swoim mężem mają domy w Hiszpanii i Monaco, obecnie budują następny na Bali. Zwiedzili już cały świat, co Jon pokazywał na vlogach publikowanych codziennie. W wyprawach towarzyszy im Benni, ich filmowiec z Francji. Ta ciekawa trójka razem pokazuje świat w przepięknych ujęciach z drona i prowadzi intensywne życie – niedawno ruszyli z firmą odzieżową C’est normal!

 

 

Sam Ozkural

 

Kiedyś pokazywałam Wam na Instagramie, że oznaczyła mnie w swojej historii po wspomnieniu o niej u mnie na koncie. Sam pomogła mi uwierzyć w siebie i poleciła wiele ciekawych książek o rozwoju osobistym. Dzięki niej zagłębiłam się w temat prawa przyciągania (law of attration), co też bardzo zmieniło moje postrzeganie świata. Sam jest bardzo pozytywną osobą, od niedawna przeszła na weganizm i promuje zdrowy tryb życia. Mieszka w uroczym domu w Los Angeles i pokazuje swoje życie jako Girl Boss.

 

 

Annie Jaffrey

 

To najbardziej ciekawa osoba pod względem pochodzenia – jej rodzina jest polsko-rosyjsko-hindusko-arabska! Sama Annie czuje się Szwedką, bo właśnie tam się wychowała. Obecnie mieszka w Monachium razem ze swoim narzeczonym, Mo. Pokazuje swoje podróże po całym świecie, daje rady jak się lepiej organizować i dzieli się zdrowymi przepisami. Emanuje od niej spokój, perfekcjonizm i urok, do tego posługuje się pięknym angielskim – studiowała modę w Nowym Yorku.

 

 

Elena Taber

 

Odkryłam ją ostatnio zupełnym przypadkiem. Elena lubi stary rock i inne hity z minionych dekad, promuje kupowanie odzieży z drugiej ręki i dba o środowisko. Aktywnie bierze udział w marszach. Jako nastolatka pracowała w Nowym Jorku dla ONZ! Jako osiemnastolatka mieszkała w Paryżu. Potem wróciła na studia w San Diego, aby zamieszkać w domku przy oceanie z piątką przyjaciółek. Obecnie postanowiła spełniać swoje marzenia i po studiach zamieszkała sama w Nowym Jorku. Pracuje jako freelancer i utrzymuje się z Youtuba. To niepowtarzalna dziewczyna wśród tysięcy takich samych youtuberek.

 

 

Jeśli któraś z dziewczyn Was zainteresowała, zajrzyjcie do niej koniecznie. Może w święta będziecie miały więcej czasu na pooglądanie ich 😉

 

To moje ulubione konta na Youtubie i uwielbiam spędzać czas, oglądając je z kubkiem gorącej herbaty. Dzięki temu nie czuję, że marnuję czas – oglądając po angielsku podświadomie czegoś się przecież uczę!

 

A jakie konta na Youtubie Wy lubicie?

2 thoughts on “Inspirujące konta na Youtubie po angielsku – #GirlBoss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *