#GIRL BOSS – Inspirujące kanały na YouTubie po angielsku cz.2

kanały na YouTubie po angielsku

Zawsze powtarzam moim uczniom, że jeśli mają problem z rozumieniem albo mówieniem w języku obcym, powinni mieć z nim większy kontakt. YouTube to dla darmowe narzędzie do nauki (nie tylko języków obcych) i warto polecać innym wartościowe kanały. Dziś mam dla Was ciąg dalszy serii dla #Girl Boss – oto moje ulubione kanały na YouTubie po angielsku.

 

 

Przedstawiam Wam dziewczyny z całego świata, które płynnie posługują się angielskim. Oglądanie ich może zmotywować Was do nauki – skoro one mogą tak pięknie mówić, to i ja się nauczę angielskiego!

 

Jeśli nie czujesz się na siłach sięgać po książki, wystarczy, że będziesz regularnie oglądać filmiki po angielsku albo wciągniesz się w aplikacje do nauki języka. To może być świetna rozgrzewka przed powrotem do nauki.

 

Więcej kreatywnych pomysłów (bo aż 30!) na naukę języków obcych przedstawiam w darmowym eBooku do pobrania tutaj.

 

 

Dla kogo te kanały będą idealne?

 

Na pewno skorzystasz z przekazywanej na nich wiedzy, jeśli szukasz motywacji do wprowadzenia zmian w życiu, chcesz coś zmienić albo się rozwinąć.

 

 

Rachel Lee

 

 

To moja perełka w tym zestawieniu! Rachel to Australijka mieszkająca w Melbourne. Studiuje projektowanie mody i pomaga się lepiej zorganizować. Daje porady, jak idealnie zaplanować dzień, zrelaksować się czy poradzić sobie z nauką na studiach. Jest bardzo sympatyczna i miło się ją ogląda. Jako że jestem w trakcie remontu, zainteresowały mnie jej filmiki o przeprowadzce i urządzaniu mieszkania. Bardzo przypadły mi do gustu jej rozwiązania i styl.

 

 

Dr Mona Vand

 

Jeśli chcecie schudnąć albo zainspirować się do zdrowszego odżywania, warto zajrzeć na kanał dr Mony. Pokazuje, jak zamieniać niezdrowe rzeczy na smaczne i pożyteczne dla nas. Nagrywa też vlogi, w których promuje zdrowy tryb życia. Lubię jej filmiki z przepisami na jedzenie – zachęcają do przygotowywania wartościowych posiłków.

 

 

Romee Strijd

 

Wszystkie fanki Victoria’s Secret na pewno wiedzą, o kim mówię. Romee to słynna modelka tej bieliźnianej marki, która podróżuje po całym świecie i pokazuje swoją codzienność. Pochodzi z Holandii i jej przyjaciółką jest Negin, o której pisałam w poście – inspirujące kanały na YouTubie po angielsku cz. 1. Jej filmiki są ciekawie złożone, modelka dzieli się zdrowymi przepisami i ćwiczeniami na zgrabną figurę. Dzięki niej zaglądamy do drogich hotelów i oglądamy pokazy mody od zaplecza.

 

 

Muchelle B

 

Na mojej dzisiejszej liście Muchelle to kolejna Australijka, która pomaga w uporządkowaniu życia. Inspiruje, zachęca do zmian i daje konkretne porady. Spodobał mi się jej filmik o sposobach na oszczędzanie, warto też zajrzeć do serii o 2019 roku – może dzięki niej wprowadzicie dobre nawyki do Waszego życia.

 

 

Jenny Journals

 

Czy słyszeliście o Bullet Journal? To dziennik, który możecie całkowicie spersonalizować, a Jenny Wam w tym pomoże. Odkryłam ją niedawno i zachwycają mnie jej umiejętności plastyczne. Może zainspiruje Was do prowadzenia kreatywnego dziennika.

 

 

Jak Wam się podobają moje ulubione kanały na YouTubie po angielsku? Widzieliście już cz. 1 o innych dziewczynach #Girl Boss?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *