Zacznij mówić po włosku!

po wlosku

Czy czasami dopada Cię zwątpienie i myślisz „Nigdy nie zacznę mówić po włosku!”? Czy znasz mnóstwo słówek, ale nie przychodzą Ci do głowy, gdy już masz coś powiedzieć? Zacznij bawić się językiem i zapomnij o lęku i stresie! Mój nowy e-book pomoże Ci w tym.

W ostatnim czasie dostawałam dużo komplementów od moich uczniów za opracowane przeze mnie materiały. Tworzyłam sama karty do zabaw na lekcje w grupach czy indywidualne, bo czasem opowiadanie o sobie jest trudniejsze niż mówienie o podróżach, zabytkach. Tak oto powstał e-book „Powiedz to po włosku”.

Wyłóż wszystkie karty na stół i zacznij mówić w (Nie Takim Obcym) języku. 

E-book „Powiedz to po włosku” zawiera 80 kart do wydruku i gotowe wyrażenia, dzięki którym zapomnisz o barierze językowej.

Jako lektor języków obcych z kilkuletnim doświadczeniem stworzyłam produkt, którego sama potrzebowałam, gdy uczyłam się włoskiego lata temu. Gra pomoże Ci w znalezieniu innych sposobów na opisanie pojęć, jakich nie pamiętasz lub nie możesz użyć. 

Daj się zabrać w podróż po całej Italii. Opowiedz o słynnych zabytkach, miastach i regionach. Przypomnij sobie zapach tradycyjnych dań i energiczną atmosferę włoskiego baru o poranku.  Grając, błyskawicznie nauczysz się 250 słówek związanych z podróżami. Razem z e-bookiem „Powiedz to po włosku” przygotujesz się do podróży od Alp aż po sam obcas Włoch i jego wyspy.

po wlosku

Jak używać kart z e-booka, żeby mówić po włosku?

Podczas zabawy trzeba zgadywać słówko z góry karty z użyciem naprowadzającego słownictwa poniżej lub jego synonimów. „Powiedz to po włosku” sprawdzi się idealnie zarówno dla samouka, jak i nauczyciela języka włoskiego. 

– Stanowi atrakcyjny dodatek do konwersacji lub przerywnik w lekcji. 

– Angażuje uczniów w pracę w parach lub grupach. 

– Wprowadzenie premii punktowych za dobre opowiedzenie słówka i odgadnięcie go podnosi emocje nawet wśród najbardziej nieśmiałych uczniów.

Jeśli uczysz się włoskiego samodzielnie, gra pomoże Ci w nabraniu pewności siebie. Będziesz używać słówek, które wyciągniesz z rękawa na następnej podróży do Bel Paese, czyli pięknego kraju. A może sięgniesz po karty na spotkaniu ze znajomymi, którzy mówią po włosku?

po wlosku

W skład e-booka wchodzi:

– Opis wariantów gry z dopasowaniem ich do poziomu ucznia

– Lista przydatnych wyrażeń do mówienia po włosku

– 80 kart do gry do wydruku lub wyświetlania na telefonie/tablecie/komputerze

– Słowniczek włosko-polski o tematyce podróżniczej

– Zestaw 250 słówek na Quizlecie wraz z instrukcją używania aplikacji

– Link do grupy z darmowymi materiałami do nauki włoskiego

po wlosku

Kup e-booka i zacznij mówić po włosku!

Sprzedaż ruszyła dzisiaj o północy na stronie estante.pl. Za zapisanie się do Newslettera w dniach 2-9.05.2020 dostaniesz kod zniżkowy -20 zł na jego zakup.

Chcesz lepiej mówić w języku obcym?

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj darmowy eBook "Przemów w języku obcym" z poradami opartymi na moim doświadczeniu jako nauczyciel włoskiego i angielskiego.

Teraz mam również dla Ciebie darmowy tygodniowy planer nauki dowolnego języka i ebook z wyrażeniami z włoskich piosenek!

Zapisywanie w trakcie...

Dziękuję za zapisanie się do Newslettera!

Obejrzyj ebooki, jakie do tej pory wydałam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *