Darmowy eBook jak przyspieszyć naukę języka obcego

Darmowy eBook jak przyspieszyć naukę języka obcego

Dziś mam dla Was zupełnie inny post niż zwykle. Myślałam nad nim od początku bloga, a więc od czerwca, ostatnio w tydzień usiadłam i stworzyłam go od zera, gdy pierwsza wersja się usunęła. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu i mam nadzieję, że darmowy eBook jak przyspieszyć naukę języka obcego się Wam przyda.

 

Razem z eBookiem ruszają też zapisy na Newslettera. Aby otrzymać darmowy eBook, zapisz się do niego, a w mailu przyjdzie link do pobrania go całkowicie za darmo.

 

 

Chcesz lepiej mówić w języku obcym?

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj darmowy eBook "Przemów w języku obcym" z poradami opartymi na moim doświadczeniu jako nauczyciel włoskiego i angielskiego.

Teraz mam również dla Ciebie darmowy tygodniowy planer nauki dowolnego języka i ebook z wyrażeniami z włoskich piosenek!

Zapisywanie w trakcie...

Dziękuję za zapisanie się do Newslettera!

Obejrzyj ebooki, jakie do tej pory wydałam 😉

 

 

Jakich porad NIE znajdziesz w eBooku?

– Czytaj książki w języku obcym

– Oglądaj filmy bez dubbingu z napisami np. po angielsku

– Zapisz się na kurs/korepetycje

i innych oczywistości.

 

 

Moje porady nie sprawią, że nauczysz się języka do poziomu zaawansowanego w tydzień. To po prostu nie jest możliwe! Jednak sprawią, że nauka stanie się przyjemna, przestanie kojarzyć się z nudą i wywoływać poczucie winy, że za mało się uczysz.

 

Wszystkie 30 porad, które znajdziesz w eBooku jak przyspieszyć naukę języka obcego, przetestowałam na sobie i mnóstwie uczniów, których do tej pory miałam przyjemność uczyć. Zawsze podobało się im moje podejście do nauki – nie zmuszałam ich do wkuwania słówek na pamięć bez podpowiedzenia, jak się za to zabrać. Na tym właśnie polegają moje porady w eBooku. Mają być bodźcem, który zmotywuje Cię do nauki już teraz, dziś. Albo będą Twoim drogowskazem, w jakim kierunku się rozwijać i gdzie szukać wiedzy!

 

W dobie internetu i smartphonów mamy wiedzę dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Zacznij z niej korzystać!

 

Jestem ciekawa Twojej rekacji na mój darmowy eBook jak przyspieszyć naukę języka obcego. Zapisz się do Newslettera i przeczytaj go koniecznie. Dzielę się z Tobą tym, co radzę uczniom na korepetycjach i zajęciach w szkole językowej. Sięgnij po lingwistyczną wiedzę za darmo 😉

 

Na stronie piszę do Was raz w tygodniu, zapraszam więc na Instagrama, gdzie będziemy mieli ze sobą codzienny kontakt! Moje konto to @nietakieobce.pl!

pdf nauka języka obcego

4 thoughts on “Darmowy eBook jak przyspieszyć naukę języka obcego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *